Деруни -одна з найпопулярніших страв української кухні. Вони повинні тримати форму, мати рум'яну скоринку і бути соковитими всередині. Однак картопляні оладки можуть розвалитися в процесі смаження, а також вийти занадто жирними. Є 5 секретів приготування ідеальної страви, передають Патріоти України
Щоб деруни вийшли по-справжньому вдалими, потрібно правильно вибрати картоплю. Оптимально використовувати сорти з високим вмістом крохмалю. На око це складно визначити, але легко перевірити в такий спосіб. Потрібно розрізати овоч і спробувати з'єднати дві частини, щільно притиснувши їх один до одного. Якщо вони міцно скріплюються, то така картопля підходить для формування виробів.
У тісто для дерунів обов'язково потрібно додати яйце. Одного буде цілком достатньо, щоб поєднати між собою всі інгредієнти.
Картопляні оладки повинні вийти тонкими та ніжними, а не забитими. Бажано додавати в тісто не борошно, а крохмаль. Як варіант, можна використовувати їх порівну – так деруни збережуть специфічний смак. Не забудьте протерти на тертці цибулину, яка також позитивно вплине на смакові відтінки страви.
Найважливіший момент – правильна термічна обробка. Використовуйте сковороду з товстими стінками та якісним антипригарним покриттям. Також важливо не заощаджувати на маслі, щоб деруни не пригоріли. Не потрібно накривати їх кришкою – інакше про золотисту скоринку доведеться забути.
Якщо не хочете, щоб деруни вийшли занадто жирними, після смаження їх потрібно викласти на тарілку з паперовим рушником. Коли зайва олія стече, перекладіть оладки у миску та смакуйте зі сметаною.
Багато хто звик ретельно мити м’ясо перед приготуванням, вважаючи це важливою гігієнічною процедурою. Однак ця дія не тільки не приносить користі, а й може негативно вплинути на смак страви. Ба більше, це може спричинити поширення бактерій на кухонних ...
До приготування їжі рано чи пізно доводиться приступати практично будь-якій людині, передають Патріоти України. Для одних ця дія є приємним проведенням часу і перетворюється на хобі, для інших стає набридливою необхідністю. Однак поширені помилки під ч...