Морська риба має досить різкий запах, який може зберігатися навіть після смаження продукту. У страв з риби такого типу є ще один серйозний недолік – відсутність соковитості і апетитного зовнішнього вигляду після термічної обробки, передають Патріоти України.
Щоб страва не розчарувала гурмана, не варто поспішати кидати шматочки риби в розігріту олію. Продукт потрібно попередньо обробити чимось кислим. Відповідна рідина поліпшить колір, смак, запах і консистенцію страви.
В якості кислої рідини бажано вибирати лимонний сік. Можна, звичайно, використовувати оцет, але краще зупинити вибір на більш безпечному і натуральному продукті. Досить облити морську рибу краплями лимонного соку. Але робити це потрібно в певний момент – за 20 хвилин до початку смаження майбутньої страви.
Обмежуватися вживанням соку не варто. Не зайвою буде і “молочна” переробка риби. Якщо покласти сирі шматочки риби в ємність з молоком, страва вийде дуже соковитою. При дотриманні всіх перерахованих вище правил кухар зможе приготувати смажену рибу, що відрізняється приємним смаком і запахом.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...