Улюблений багатьма продукт є не лише смачним, а й корисним частуванням. Більшість «салоїдів» полюбляють м’яке сало, але не всім вдається засолити його так, щоб воно було м’яким. Є кілька простих способів, які допоможуть покращити цей продукт настільки, що всі будуть просити рецепт, передають Патріоти України.
Насамперед необхідно грамотно підходити до вибору продукту. Для цього варто відчути і акцентувати увагу на ароматі. Він повинен бути тонким, солодкувато-молочним.
Брати краще зі шкіркою, при цьому вона має бути однорідною і пружною, а в якості перевірки її рекомендують проткнути ножем або сірником. Якщо протикається легко або з мінімальним опором, то можна купувати сало.
Щоб сало вийшло м’яким, то рекомендується брати продукт з прожилками м’яса, яке називають ще беконом.
Готувати його потрібно гарячим способом. Спочатку нарізати м’ясний продукт шматками і залити водою, після цього необхідно проварити сало близько трьох хвилин.
Досвідчені господині додають у воду чотири столові ложки солі та залишають на 12 годин. Після цього необхідно грудинку протерти рушником, щоб вона була сухою.
Далі сало посипається сумішшю спецій. Після цього сало потрібно загорнути у харчову плівку та відправити у холодильник. За кілька днів продукт можна пробувати.
Також кулінари відзначають, що сало можна солити в лушпинні цибулі і аджиці, в мультиварці або духовці, в спеціальному рукаві для запікання.
Додамо, що сало містить жирні кислоти, що беруть участь у будівництві клітин, виводить токсини і є добрим антиоксидантом.
Якщо ви любите прозорий холодець і виключно біле м’ясо філе, то не думайте, що смачну основу можна зварити з курячої грудки. Хороша господиня знає, що для того, аби холодець був прозорим, ароматним і застиг добре навіть без желатину, треба дотримуватис...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...