Є секрет! Як правильно солити сало, щоб воно було м’яким

Улюблений багатьма продукт є не лише смачним, а й корисним частуванням. Більшість «салоїдів» полюбляють м’яке сало, але не всім вдається засолити його так, щоб воно було м’яким. Є кілька простих способів, які допоможуть покращити цей продукт настільки, що всі будуть просити рецепт, передають Патріоти України.

Подробиці

Насамперед необхідно грамотно підходити до вибору продукту. Для цього варто відчути і акцентувати увагу на ароматі. Він повинен бути тонким, солодкувато-молочним.

Брати краще зі шкіркою, при цьому вона має бути однорідною і пружною, а в якості перевірки її рекомендують проткнути ножем або сірником. Якщо протикається легко або з мінімальним опором, то можна купувати сало.

Щоб сало вийшло м’яким, то рекомендується брати продукт з прожилками м’яса, яке називають ще беконом.

Готувати його потрібно гарячим способом. Спочатку нарізати м’ясний продукт шматками і залити водою, після цього необхідно проварити сало близько трьох хвилин.

Досвідчені господині додають у воду чотири столові ложки солі та залишають на 12 годин. Після цього необхідно грудинку протерти рушником, щоб вона була сухою.

Далі сало посипається сумішшю спецій. Після цього сало потрібно загорнути у харчову плівку та відправити у холодильник. За кілька днів продукт можна пробувати.

Також кулінари відзначають, що сало можна солити в лушпинні цибулі і аджиці, в мультиварці або духовці, в спеціальному рукаві для запікання.

Додамо, що сало містить жирні кислоти, що беруть участь у будівництві клітин, виводить токсини і є добрим антиоксидантом.

Любите гречку? Ось що обов’язково потрібно про неї знати

субота, 12 липень 2025, 17:09

Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...

Пийте каву правильно: Коли вона працює, а коли шкодить кишківнику

субота, 12 липень 2025, 13:05

Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...