Навички смаження риби набуваються з досвідом. Так завжди і у всьому. Якщо ви зможете ідеально приготувати рибу, то їй знайдеться місце навіть на святковому столі. Якщо у вас є складнощі, треба переглянути технологічний процес та усунути помилки. Найчастіше філе виходить напівсирим або сухим, передають Патріоти України.
Все досить просто. Результат залежить від розміру шматочків філе. Якщо вони тонкі, тоді смажаться швидше і, навпаки. У випадку товстих шматків все складніше. Її просмажити з усіх сторін та ще й рівномірно майже неможливо без втрати текстури та смаку.
Досвідчені шеф-кухарі рекомендують спочатку рибу обсмажити на сковороді, щоб утворилась скоринка. Потім відправляють в духову шафу до готовності. В цьому випадку і скоринка смачна утвориться, і риба буде добре приготована. Таким самим чином можна готувати не лише рибу. М’ясо також вийде вдалим. Що казати, але таким способом навіть сирники рекомендують готувати. Отже, він точно дієвий.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...