Печінку іноді ігнорують, як продукт для частого приготування. Це пов’язано із специфікою структури. При смаженні вона стає сухою, що аж ніяк не асоціюється із апетитною стравою. Жоден соус чи гарнір не врятують печінку при неправильному готуванні. Якщо ви хочете навчитись робити це правильно, тоді запам’ятайте декілька хитрих правил, передають Патріоти України.
Заморожена печінка коштує дешевше, але є декілька мінусів. По-перше, вона має багато зайвої вологи. А це вже є негативним фактором для якості готової страви. Щоб не зіпсувати продукт з самого початку, обирайте для купівлі охолоджену курячу печінку.
Будете ви смажити із цибулькою чи плануєте тушкувати, в будь-якому випадку попередньо рекомендується обсмажити шматки печінки. Це допоможе зберегти соковитість, а також утвориться смачна скоринка.
Не всі знають, що сіль в процесі готування не варто додавати до продуктів тваринного походження. Це призведе до втрати соковитості. Як тільки стадія буде наближатись до повної готовності, тоді варто солити.
Печінка є одним з тих продуктів, яким категорично забороняється готуватись більше встановленого часу. Коли вона пересмажена, текстура стає суха. На сковороді її можна тримати не довше 8-10 хвилин. Коли пишуть, що готувати її треба 20 хвилин, не вірте. За цей час вона стане просто сухою губкою. Тушкується печінка не довше 15 хвилин.
Все є просто, якщо знати правила приготування та час термічної обробки. Печінка може бути смачною. Ви в цьому впевнитись, якщо не перетримаєте її на сковороді.
Для приготування смачної страви потрібно мати продукт високої якості, набір спецій та вміння все це об’єднати. Поговоримо сьогодні про приправи для риби, м’яса та птиці. З ними ваші кулінарні здобутки стануть набагато визначнішими, передають Патріоти У...
Якщо ви любите крильця та курку, приготуйте для них маринад з карі та кунжутом. Це буде смачно та пікантно. З таким маринадом звичні продукти відкриються для вас з нової сторони, передають Патріоти України. Для приготування потрібні такі продукти:. Час...