Є секрет! Як зробити, щоб гречка під час варіння не пригорала

Якщо ви хочете дізнатися, як варити гречку, щоб вона не пригорала, вам знадобиться всього лише один інгредієнт. Який саме — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України.

Навіть гречку, яка вважається досить простою крупою у приготуванні, не завжди вдається приготувати без проблем. Якщо вона часто виходить у вас після варіння гіркуватою, сухою, не розсипається та ще й пригорає до дна каструлі, необхідно запам'ятати і додавати під час приготування лише один інгредієнт.

Йдеться про звичайну харчову соду. Чому цей продукт допоможе отримати смачну та розсипчасту гречку, яка не пригоратиме? Вся річ у його властивостях:

  • допомагає усунути можливість пригорання;
  • надає крупі пишну й повітряну консистенцію;
  • нейтралізує надто спеціфічний запах гречки, який не кожному подобається;
  • очищує зернята крупи від лусочок і сміття, які виштовхуються на поверхню, якщо варити гречку у воді з содою.

Однак потрібно також знати, як правильно додавати соду, щоб не зіпсувати страву. Спочатку потрібно варити гречку класичним способом до напівготовності. Коли зернята вже почнуть розбухати, додати трішки соди (знадобиться буквально на кінчику ножа). Якщо побачите на поверхні води сміття чи лусочку, їх потрібно одразу прибрати ложкою.

Смакота! Свиняча грудинка у соєвому соусі для святкового столу або просто на бутерброди

понеділок, 7 квітень 2025, 9:15

Мабуть, це один із найпростіших способів приготування свинячої грудинки для м’ясної нарізки. Попередньо маринувати свинину не треба. Потрібні свиняча грудинка, соєвий соус і за бажанням її можна доповнити часником і солодкою паприкою. Соєвий соус дає п...

Господиням на замітку! Що робити із завітреним та жовтим салом

понеділок, 7 квітень 2025, 8:14

Буває, що сало не встигли використати. Воно лежить, та з часом стає жовтуватим, завітреним. Апетитним його важко назвати, смак також не викличе гастрономічного задоволення. Викидати, пересолювати, кудись використати — що робити із застарілим продуктом....