Квасолю треба вміти зварити. На смак вона може вийти м’яка або жорстка. І в другому варіанті вже не така апетитна. Якщо так сталося, була допущена певна помилка. Пропонуємо розглянути процес варіння детальніше. Це допоможе виключити помилки та завжди мати відмінний результат, передають Патріоти України.
Найчастішими помилками є відсутність замочування квасолі та недостатній час варіння. Якщо квасоля стара, вона також буде жорстка на смак.
Найперше потрібно замочити квасолю. Бажано на 8-12 годин. Просто замочіть її на ніч, а наступного дня приготуєте. Якщо замочуєте не з вечора, можна періодично міняти воду. Так вона буде свіжіша та без ризику початку процесів бродіння.
Важливим є і момент додавання солі. Не кладіть її відразу. Солити треба наприкінці готування. Це зменшить ризик негативного впливу на квасолю. До речі, час приготування складає приблизно 1 годину.
Варіть правильно та за поданим алгоритмом. Квасоля буде м’яка та з нею можна буде приготувати улюблені страви. Смачного!
На жаль в більшості багатоквартирних будинків по трубам подається не надто якісна вода. І якщо у вас немає фільтра, з часом шкідливі речовини з неї утворюють неприємний накип на стінках чайника, передають Патріоти України. Пити воду з такого чайника не...
Варіння квасолі – досить довга та стомлива справа. Спочатку потрібно здійснити попереднє замочування бобових. Потім потрібно зварити квасолю у каструлі, передають Патріоти України. Варити квасолю потрібно щонайменше півгодини. А іноді й більше години. ...