Квасолю треба вміти зварити. На смак вона може вийти м’яка або жорстка. І в другому варіанті вже не така апетитна. Якщо так сталося, була допущена певна помилка. Пропонуємо розглянути процес варіння детальніше. Це допоможе виключити помилки та завжди мати відмінний результат, передають Патріоти України.
Найчастішими помилками є відсутність замочування квасолі та недостатній час варіння. Якщо квасоля стара, вона також буде жорстка на смак.
Найперше потрібно замочити квасолю. Бажано на 8-12 годин. Просто замочіть її на ніч, а наступного дня приготуєте. Якщо замочуєте не з вечора, можна періодично міняти воду. Так вона буде свіжіша та без ризику початку процесів бродіння.
Важливим є і момент додавання солі. Не кладіть її відразу. Солити треба наприкінці готування. Це зменшить ризик негативного впливу на квасолю. До речі, час приготування складає приблизно 1 годину.
Варіть правильно та за поданим алгоритмом. Квасоля буде м’яка та з нею можна буде приготувати улюблені страви. Смачного!
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Літо - найкращий час для приготування домашніх джемів, а персиковий джем - один із найулюбленіших серед них. За простим рецептом, який не потребує складних інгредієнтів, можна приготувати смачний та ароматний джем із ніжною текстурою, Патріоти України....