Навіть у досвідченої господині бульйон часом виходить непрозорим. Щоб цьому зарадити, є кілька перевірених способів, передають Патріоти України.
Щоб суп із домашньою локшиною не вийшов каламутним, її слід на хвилину занурити в гарячу воду й одразу процідити крізь друшляк, а вже потім кидати в суп і варити до готовності.
Якщо варите суп із рисом, ячкою, булгуром, крупи спочатку слід промити в гарячій воді й тоді засипати в бульйон.
М’ясний бульйон набуде особливого смаку, якщо під час варіння покласти в каструльку шматочок сухого твердого сиру.
Варячи бульйон, покладіть ретельно вимиту шкаралупу 2-3 яєць. Хай покипить хвилин 10-15, а потім, звичайно ж, викиньте. Бульйон набуде чудового вигляду.
Коли варите бульйон, то м’ясо треба заливати холодною водою. А коли закипить, то перший бульйон злийте, а потім знову залийте холодною водою. Моркву і цибулю варіть цілими.
Дотримуючись цих порад, ваш бульйон буде прозорим, ароматним і смачним!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...