На перший погляд, нічого особливого в цьому питанні. Чому потрібно щось вигадувати з сіллю, якщо нею треба просто засолити сало. Це не є розсіл чи квашення капусти, де можна наробити біди та все зіпсувати. Проте певні моменти є і з салом, передають Патріоти України.
Для засолювання рекомендується використовувати кам’яну сіль. А от йодовану краще не брати, бо можете отримати дивний смак сала. Окрім того, йод негативно впливає на саме сало. Він робить його слизьким, а ще витягує вологу.
Для соління беруть 200 г солі на 1 кг сала. Також потрібно 20 г меленого перцю та 0,5 головки часнику. Загалом, кількість солі не є принциповим моментом. Сало вбере стільки, скільки йому потрібно. А залишок потім можна зішкребти ножем.
Печінка така корисна та смачна, якщо її вдало приготувати. Особливо вона смакує в паніруванні та з великою кількістю цибулі. Але все починається з обробки печінки, передають Патріоти України. Якщо ви придбали заморожену печінку або дістали зі своєї мор...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...