Є секрет! Що додати в каву, щоб вона стала менш гіркою

Кава зранку – це ритуал, який для багатьох є невід’ємною частиною пробудження. При цьому немає правильного чи неправильного способу приготування цього напою. Кожен робить це на свій смак, передають Патріоти України.

Однак, багато хто погодиться, що немає нічого гіршого, ніж погано зварена, надто гірка кава. Щоб цьому запобігти, варто скористатися лайфхаком, який популяризують у соцмережах, пише OBOZ.UA.

Отже, наступного разу, коли ви виявите, що ваша чашка кави надто гірка на смак, замість того, щоб додавати цукор або трохи молока, як зазвичай, ви можете додати сіль.

Поєднання солі та іонів натрію, які містяться в ній, взаємодіють з рецепторами гіркого смаку на нашому язиці. Отже, хоча це не робить чарівним чином чашку кави солодшою, це обманює наш мозок, змушуючи думати, що це так, не даючи нашому язику посилати сигнали про гіркоту в мозок.

Коли гіркий присмак придушено, ми легше сприймаємо солодкість та інші присмаки кави. Порушення техніки приготування кави також може запобігти тому, щоб вона стала занадто гіркою. Занадто багато води або надто гаряча вода може призвести до гіркого смаку кави, тоді як надто довге очікування, щоб натиснути на фільтр френч-пресом, може призвести до того, що чашка кави буде надто сильно завареною.

Любите гречку? Ось що обов’язково потрібно про неї знати

субота, 12 липень 2025, 17:09

Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...

Пийте каву правильно: Коли вона працює, а коли шкодить кишківнику

субота, 12 липень 2025, 13:05

Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...