Існує безліч рецептів приготування рибних котлет, але це не означає, що всі вони дозволяють досягти бажаного ефекту при приготуванні страви, передають Патріоти України.
Наприклад, домагаючись гарної рум’яної скоринки, можна їх пересушити. Щоб уникнути популярних помилок, вивчіть поради професіоналів.
Почнемо з фаршу
Найкраще для приготування фаршу використовувати свіжоморожену рибу, без дрібних кісток, наприклад, хек, сом чи мінтай.
Як і у випадку м’яса, рибу пропускають через м’ясорубку, але іноді подрібнюють блендером.
У будь-якому випадку рибний фарш виходить не такий в’язкий, як з м’яса, що слід враховувати в процесі приготування котлет.
Обов’язково додайте у фарш куряче яйце та подрібнену хлібну м’якоть, вимочену в молоці.
Щоб надати фаршу в’язкість, слід додати пшеничне борошно.
Як смажити
Щоб котлети були засмажені до характерної скоринки, використовуйте суміші для паніровки (сухарі або борошно).
Для смаження краще використовувати рослинну рафіновану олію без запаху.
Наливати на сковороду потрібно стільки, щоб повністю покрити дно, після чого добре прогріти (інакше котлети будуть прилипати).
З кожного боку котлету потрібно обсмажувати від 3 до 5 хвилин.
Після обсмажування рекомендується додатково протушкувати котлети в сковороді, додавши 5-6 столових ложок води, рибний або грибний бульйон.
Тушкувати котлети потрібно на слабкому вогні та в закритому посуді 10-15 хвилин.
Багато людей полюбляє випити чашку чорного чаю протягом дня. Але не всі знають, що її можна замінити не менш корисним імбирним чаєм, який зміцнює організм і покращує травлення за рахунок великої кількості антиоксидантів, передають Патріоти України. Чай...
Якщо ви хочете здивувати гостей своїми кулінарними здібностями, то приготуйте оригінальне м’ясо у духовці. Соковите, м’яке, ароматне поєднання свинини та сухофруктів зробить навіть буденну вечерю святковою. Для приготування треба:. Чорнослив помийте і ...