Смажена картопля – страва, яку люблять усі. Але, дуже часто під час приготування вона пригорає, всередині залишається сирою. При цьому під час приготування ще й уся кухня в олії, передають Патріоти України.
Кулінарка поділилася в Instagram порадами, як правильно приготувати дуже смачну смажену картоплю, яка не горітиме.
Як правильно смажити картоплю:
1. Для початку краще підібрати правильний сорт картоплі. Найкраще підходять сорти з низьким вмістом крохмалю (вони краще тримають форму). Якщо не впевнені в сорті, просто замочіть картоплю в холодній воді. Почистіть, наріжте однаковими шматками та замочіть у холодній воді на 15-20 хвилин.
2. Далі, обсушіть її за допомогою кухонного рушника. Це важливо для отримання хрусткої скоринки. І щоб олія не "літала" по всій кухні. Деякі кухарі ще обсипають ложкою кукурудзяного крохмалю. Щоб утворювалася скоринка і зверху з картоплі абсорбувала вологу.
3. Для смаження ідеально підходить чавунна сковорода. Бо вона добре й рівномірно розігрівається та чудово тримає тепло.
4. Олії має бути трохи більше ніж зазвичай. Добре розігрійте її, до легкої "димки" і вже потім починайте смажити.
Правильна послідовність дій:
Викладіть картоплю на сковороду в один шар. Якщо готуєте багато, краще смажте порціями, щоб вона не "варилася". Не перемішуйте картоплю відразу! Дайте їй підрум'янитися з одного боку (2-3 хвилини на сильному вогні). Переверніть картоплю лопаткою і продовжуйте смажити до золотистої скоринки, періодично перемішуючи. Але не постійно. За весь час смаження (20-25 хвилин) мішайте картоплю 4-5 разів. Цибулю краще смажити окремо, але якщо лінь, то додавайте її за 10-15 хвилин до кінця. Сіль, перець та інші спеції додавайте в самому кінці смаження. В самому кінці (за 2 хвилини) додайте часник і ложку вершкового масла. Так картопля стає ніжною. Зі спецій можна додавати все що до вподоби: сванська сіль, паприка, чебрець чи розмарин!
Хоча зелень відносно недорога, вона відома тим, що швидко псується, тому ви можете витратити більше грошей, ніж хотіли б, на пакетик листя базиліка для вечері, передають Патріоти України. Заморожування трав в оливковій олії – один із способів запобігти...
Гомілки з овочами можна подати на звичайну вечерю і для святкового застілля. Готуйте тоді, коли хочете цю смачну страву, від якої будуть всі у захваті та ситі, передають Патріоти України. Для приготування візьміть:. Додаємо до гомілок сіль, соєвий, нат...