Натуральне та смачне вершкове масло можна зробити самостійно в домашніх умовах. Вам знадобиться лише сметана, міксер і 10 хвилин вільного часу, передають Патріоти України.
З 500 мл сметани, як правило, виходить 350 г вершкового масла. Потрібно брати тільки домашню сметану, з магазинної масла не зіб'єш. Не обов'язково брати продукт першої свіжості, головне щоб сметана не була зіпсованою, а скільки вона стояла в холодильнику, день або тиждень, не має значення.
Дуже важлива жирність сметани. Для приготування вершкового масла вона має бути не менше 45-55%. Перед приготуванням масла дістаньте сметану з холодильника і залиште на 2-3 години, щоб вона стала кімнатної температури.
Сметану викладіть у глибоку миску. Візьміть міксер і починайте збивати сметану на великій швидкості. Через хвилину сметана почне густіти і перетворюватися на маслянисту однорідну масу.
Продовжуємо збивати далі, але на меншій швидкості. Ще за хвилину почне відходити рідина, яка називається пахта.
Коли пахта стане видною неозброєним оком, міксер можна вимикати. Обережно ложкою викладаємо вміст миски в інший посуд - так, щоб вся рідина залишилася в мисці.
Отримане вершкове масло залишаємо на деякий час і чекаємо, щоб стікла вся рідина. Потім зливаємо її і надаємо маслу форму. Можна зліпити грудку і обполоснути її в мисці крижаної води, щоб змити залишки пахти і прибрати запах сметани. Потім кладемо масло на 30 хвилин у морозильну камеру, щоб вона застигла.
Готове вершкове масло можна розділити на порції. У холодильнику домашнє вершкове масло зберігатиметься до 14 днів. Якщо у вас вийшов великий шматок і ви розумієте, що так швидко його не з'їсте, залиште частину масла в морозилці
Взимку та восени в обов’язковому порядку варто включати у свій регулярний раціон буряк, оскільки він є корисним для нашого організму, передають Патріоти України. Найкраще вживати коренеплід у приготовленому вигляді. Однак багатьох бентежить тривалий ч...
Фарш використовується для приготування різних смачних страв, передають Патріоти України. На його основі готують котлети, пельмені, фаршировані перці, голубці та інші традиційні страви. Найчастіше кулінари рекомендують самостійно готувати фарш із м’яса....