Іноді сирники виходять дуже плоскими і несмачними, через що кулінару стає дуже прикро. Здавалося б, рецептуру дотримано, а співвідношення інгредієнтів є ідеальним, але страва все одно не вийшла апетитною, передають Патріоти України.
Багато господинь вважають, що при приготуванні сирників доводиться розраховувати на удачу: колись гурману везтиме з консистенцією страви, а в якісь моменти – не дуже.
Проте професіонали запевняють: створення страви не має перетворюватися на «лотерею». Якщо використовувати один додатковий продукт, то сирники завжди будуть смачними.
Список обов’язкових інгредієнтів для сирних коржів відомий будь-якій людині, яка хоча б трохи цікавиться кулінарією. При приготуванні сирників не обійтися без сиру, сирих яєць та борошна. Зрозуміло, знадобляться сіль та цукор.
Однак не поспішайте ліпити сирники після з’єднання всіх цих інгредієнтів. Бажано, щоб у суміші виявилася хоча б одна чайна ложка олії. Багатьох господарок це здивує. І справді, навіщо в сирниках потрібен в’язкий компонент, якщо страва і так обсмажуватиметься на цьому продукті.
Все дуже просто: бажано вибрати інший спосіб обробки майбутньої страви. Сирники бажано викласти не на сковороду, а на лист і відправити в духовку. У такому випадку сирні коржі вийдуть максимально повітряними. Таким чином, страву не доведеться смажити, а доданої олії буде цілком достатньо для пишності та рум’яності.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...