Приготування перших страв з грибами має певні кулінарні нюанси. Ця категорія супів готується рідше порівняно з борщами, але смакує на рівні ресторанних делікатесів. Щоб у вас також вийшов апетитний грибний суп, дотримуйтеся рекомендацій, про які поговоримо далі у статті, передають Патріоти України.
Почнімо з вибору грибів — сушені чи свіжі. Шеф-кухарі стверджують, що зі свіжих смак та аромат бідніший, ніж з сушених. Не вистачає концентрації. Спробуйте зварити суп з сушеними, щоб відчути різницю. Спочатку їх треба замочити на годину в молоці, а потім вже відправляти в суп.
Якщо ви готуєте зі свіжих грибів, є рекомендація попередньо їх обсмажити до золотистого кольору. В цьому випадку вони стануть значно ароматніші та зможуть збагатити суп і смаком, і ароматом.
Якщо вам не вистачає кремової текстури, її можна відтворити в ручному режиму. Обсмажте трохи борошна на сковороді до легкої зміни кольору. Розчиніть водою до загустіння та введіть в суп. В такий спосіб можна загущувати навіть супи-пюре.
Є також альтернатива борошну, якщо з певних причин вам не подобається присмак чи текстура. Можна замінити манною крупою.
Якщо супу не вистачає наваристого смаку, його можна доповнити маслом. Покладіть шматочок. І смак буде м’якший, і консистенція. Масло додають наприкінці приготування.
Для приготування різноманітних страв найчастіше потрібна лише пара ложок томатної пасти. Після цього перед господинями постає питання: що робити з майже цілою банкою соусу, передають Патріоти України. Робочий спосіб, який дозволяє тривалий час підтриму...
Яловичий бульйон та відварене м’ясо цінується багатьма гурманами за досконалий смак та унікальні корисні властивості. Суп, приготовлений на бульйоні яловичини, завжди стане центральною стравою на вашому столі. Багатьох кулінарів-початківців відштовхує ...