Баклажани на зиму – дуже смачна і ситна закуска, яка також може бути гарніром до м'яса. Добре поєднуються такі овочі і з зимовим шашликом. Щоб консервація вийшла вдалою, вибирайте невеликі баклажани без нерівностей і плям. Смачними рецептами баклажанів на зиму на своєму сайті поділився кулінар Євген Клопотенко. Патріоти України також пропонують вам їх спробувати приготувати.
Такі баклажани за смаком нагадують гриби і відмінно підійдуть для святкового столу. Вам знадобиться:
Баклажани наріжте невеликими кубиками і покладіть в каструлю з киплячою водою. Доведіть воду до кипіння і варіть баклажани 5 хвилин. Відкиньте на друшляк і перекладіть в миску.
Часник і кріп дрібно наріжте. Змішайте з сіллю, оцтом, олією і пластинками гострого перцю. Перемішайте баклажани з часниковою сумішшю і перекладіть в стерилізовані банки. Поставте банки в каструлю з застеленим тканиною дном. Налийте воду по шийку банок і стерилізуйте 15 хвилин після закипання води.
Баклажани наріжте однаковими кружечками і присипте сіллю. Залиште на 15 хвилин. Солодкі і гострі перці очистіть від насіння і хвостика, крупно наріжте. Перці і часник пропустіть через м'ясорубку, змішайте з сіллю, оцтом і водою. Баклажани обсмажте на сковороді з олією з двох сторін.
У стерилізовані банки шарами викладіть кружечки баклажанів і заправку. Закатайте кришками і поставте консервацію в холодне місце.
Зазвичай буряк вариться протягом години, іноді довше. Проте досвідчені господині знайшли спосіб, що дозволить швидко приготувати овоч для салату, передають Патріоти України. Оберіть буряки середнього розміру, для варіння треба підбирати приблизно однак...
Квасоля може бути кущовою, кучерявою і виткою, зернова і спаржева (в їжу використовуються зелені стручки). А за кольором це справжня палітра кольорів – оболонка буває білою, жовтою, червоною, чорною, фіолетовою і навіть у цятку. Розмір зерен також різн...