Рецепт дістався Тетяні Литвиновій від бабусі, яка пекла весільні короваї. Головним секретом у рецептурі був гарбуз, який робить хліб смачнішим, духмянішим і красивішим. До того ж, цей хліб зберігається не менше чотирьох днів, не черствіє і не пліснявіє, зазначають Патріоти України.
Інгредієнти:
Намазка:
Приготування
Почати потрібно з опари. Візьміть сухі дріжджі, сметану та цукор, розведіть із теплою водою. Окремо зробіть гарбузове пюре (запечіть гарбуз і перебийте в блендері). Потім візьміть готове гарбузове пюре, додайте цукор, яйце, сіль, а потім борошно й опару.
Замісіть тісто. У процесі замішування додайте вершкове масло та добре вимішуйте до гарної тягучої маси. Змастіть трохи рослинною олією.
Попередньо розігрійте духовку на 60−80 градусів, щоб прискорити процес, і поставте в неї доходити готове тісто приблизно на 30 хв.
Коли ви побачите, що тісто піднялося в два рази — діставайте. Викладіть на чисту дощечку та зберіть у комок, щоб прибрати всі пори, що утворилися.
Візьміть форму, покладіть на неї пергамент і в центрі покладіть хліб, накрийте мискою і відправте в тепле місце доходити на годину, максимум півтори.
Щоб зробити гарне покриття хліба, зробіть намазку: візьміть рисове борошно, воду, дріжджі та цукор. Перемішайте та дайте трохи настоятися. Потім, коли хліб підійде, додайте в суміш ложку оливкової олії та нанесіть цю суміш на верх хліба, щоб утворилася скоринка.
Потім відправляйте хліб у духовку, розігріту на 200 градусів, приблизно на 40−45 хв. Після приготування дайте трохи охолонути.
Більшість господинь, щойно бачать піну у каструлі, одразу хапаються за ложку. Але чи справді її потрібно прибирати під час варіння картоплі? Це питання виникає часто, а відповідь на нього не така вже й однозначна, передають Патріоти України. Редакція F...
Капуста – наш вітамінний овоч, страви з якої частіше з‘являються на столі, особливо в нашому зимовому меню. Квашена, маринована, тушкована, або смажена, як гарнір та основна страва. Якщо додати до капусти, яку ви смажите одну спецію, це поліпшить та зм...