Квашена капуста – це справжня знахідка осіннього періоду. Такий продукт має дуже багато поживних речовин, тому що готується шляхом природньої ферментації. Оцет вам не знадобиться взагалі. Але дуже часто, під час заквашування, капуста починає гірчити, передають Патріоти України.
На це впливають декілька факторів. Редакція FoodOboz розповість вам про причини гіркого присмаку квашеної капуст, а також про декілька тонкощів приготування.
Не намагайтесь приготувати капусту швидко
Для того, щоб капуста за кімнатної температури проквасилась і не була гіркою, їй потрібно не менше семи днів. Три дні точно буде недостатньо, хоча багато господинь переконані, що капуста за цей період приготується.
Ви обрали не той сорт
Далеко не кожен сорт овочу підходить для приготування квашеної капусти. Це плоди пізніх і середньопізніх сортів. Саме вони будуть гірчити і закуска не вийде соковитою та хрусткою.
Не забувайте випускати гази
Під час того, як капуста кваситься, з неї обов'язково потрібно випускати гази. Така дія попередить виникнення гіркого смаку.
Не додавайте надто багато спецій
Якщо ви додасте занадто багато кропу або тмину капуст, також може почати гірчити. Тому не додавайте спеції "на око", потрібно обов'язково слідкувати за пропорціями.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...