Ви відварили квасолю в надії, що вона буде м’яка та апетитна. В результаті вона суха та тверда. Для подальших страв вона вже не підійде, бо зіпсує їх. Розберімось, чому вона не стала м’якою в процесі відварювання, а саме біла квасоля, передають Патріоти України.
Почнімо з того, що квасолю потрібно замочувати перед приготуванням. Бобові від цієї процедури стають дійсно м’які, а ще вони швидше відварюються. Спочатку квасолю потрібно залити водою, а після вимочування перезалити чистою та ставити варитися.
Спочатку ставлять на великий вогонь, щоб довести квасолю до кипіння. далі треба перемішати, скрутити вогонь та варити на малому. Рекомендується накрити кришкою, але залишити шпаринку. Готувати так протягом 30 хвилин.
Далі воду треба злити, набрати холодну. Тепер доведіть її до кипіння та варіть знову 30 хвилин на малому вогні під щільно закритою кришкою. Протягом цього часу потрібно підливати холодну воду тричі по склянці. Продовжуйте варити на малому вогні.
Сіль потрібно додавати наприкінці відварювання. Не кладіть раніше, бо квасолю доведеться розварювати значно довше. Смачного!
Помідори — це не просто соковите доповнення до страв, а справжнє джерело здоров’я. Вони багаті калієм, вітаміном С і антиоксидантами, які підтримують серцево-судинну систему і можуть знижувати ризик розвитку онкологічних захворювань. Склад поживних реч...
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...