Рецептів приготування котлетного фаршу безліч. Деякі господині до фаршу додають манку, різні сирі овочі, крупи та багато інших інгредієнтів. Проте чи всі вони працюють на користь. Деякі з них роблять котлети грубішими або несмачними, передають Патріоти України.
Вважається, що хліб здатний зробити фарш більш пухким та повітряним. Однак не всі знають, що в даному випадку йдеться не про свіжий м’якуш, а про злегка підсохлий хліб. М’який хліб зробить котлети більш глевкими, а сухий сприяє розпушенню фаршу.
У багатьох рецептах можна зустріти рекомендацію додавати у фарш молоко. Мовляв, цей продукт зробить котлети соковитішими і ніжнішими. Це помилка, оскільки молочний білок при термічній обробці згортатиметься разом із м’ясним. Через це колети виходити жорсткішими і несмачними. Крім того, фарш з молоком не підлягає зберіганню ні в сирому, ні в замороженому вигляді. Якщо необхідно зробити консистенцію фаршу рідкішою, найкраще розбавити його водою – простою або мінеральною.
Часник – одна з найяскравіших і ароматних прянощів. У смажених котлетах аромат часнику особливо помітний. Тому використовувати його для приготування фаршу можна тільки в тому випадку, якщо всі потенційні їдці ставляться до нього позитивно.
Краще замінити сиирй часник на сушений гранульований або на якісь нейтральніші прянощі, наприклад, цибулю або чорний перець.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...