Додавати цибулю чи ні, зміниться смак, консистенція чи залишаться нормальними — питання, на які не всі знають відповіді. А смачні котлети самі не зроблять, тому потрібно розбиратися, передають Патріоти України.
Котлетний фарш повинен бути певної сталої консистенції, щоб при смаженні він не розвалювався. До перемеленого м’яса додають яйця, хліб, цибулю, спеції. Їх потрібно панірувати та обвалювати в борошні.
За загальною думкою, цибуля робить котлети соковитими. Потрібно знати нюанси його додавання, щоб не зіпсувати фарш. Цибуля може стати гармонійним компонентом або ж звести смачну перспективу нанівець.
Якщо фарш зберігається в холодильнику певний час, плануйте додавати ароматичні компоненти пізніше. Мова йде про зелень, спеції, цибулю. Фарш, який вже з ними, не треба ставити на зберігання.
Особливо це стосується цибулі. Її додають до фаршу перед самим приготуванням, якщо ви вже готові смажити котлети. Фарш з цибулею при тривалому знаходженні в холодильнику перетворюється на жахливу суміш, бо вона перебиває всі смаки та аромат.
Кулінари користуються ще лайфхаком з молоком. Вони проварюють в ньому цибулю і додають її в фарш. Агресивний смак та аромат нейтралізовані в такому форматі. А потім при потребі такий фарш може зберігатися чи в холодильнику, в морозилці без впливу на якого якість.
Додавати цибулю чи ні, зміниться смак, консистенція чи залишаться нормальними — питання, на які не всі знають відповіді. А смачні котлети самі не зроблять, тому потрібно розбиратися, передають Патріоти України. Котлетний фарш повинен бути певної сталої...
Якщо ви в дитинстві любили тертий пиріг, який готувала мама або бабуся, то спробуйте спекти його за нашим рецептом, він поверне вас у дитинстві, передають Патріоти України. Інгредієнти:. 2 яйця200 г вершкового масла1 склянку цукру3 склянки борошна2 ч. ...