Процес приготування здається на перший погляд простим і невигадливим, тому не всі припускають ймовірність помилки, передають Патріоти України.
Однак через деякі недоліки закуска може бути зіпсована.
Якщо ви помітили, що розсіл став занадто густим, наче слзький, то вживати таку капусту не варто. Та й навряд чи хтось захоче це зробити, оскільки консистенція овочів стане неприємною.
Сіль
Багато хто любить експериментувати при приготуванні страв, знайомих нам з дитинства. Однак замінювати звичайну велику сіль на більш екзотичний варіант (гімалайську, чорну, морську, йодовану, пряну) не варто.
Внаслідок цієї необдуманої дії вся приготовлена закуска буде зіпсована.
Кислинка
Тільки досвідчений кулінар може ввести до складу страви додаткові кислі продукти (журавлину, бузину) або інші овочі (буряки, наприклад) і не зіпсувати при цьому квашену капусту.
Якщо ви хочете додати незвичні продукти, спочатку знайдіть докладний рецепт, щоб зробити це правильно.
В іншому випадку салат краше не ризикувати.
Якість води
Варто пам’ятати, що воду без попередньої обробки вводити до складу страви не можна. Інакше розсіл вийде густим та тягучим.
Щоб вода не зіпсувала страву, потрібно або прокип’ятити її, або відфільтрувати.
Буває, що тільки перший млинець береться грудкою, а іноді — кожен наступний. Ніби все правильно зроблено, а вони не печуться та прилипають. Потрібно знайти причини та виправити помилки. Кулінарні поради читайте далі в статті, передають Патріоти України...
З настанням холодів настає час ферментованих продуктів, зокрема маринованих огірків, які є популярною закускою для багатьох страв. Вони ідеально поєднуються з основними стравами, бутербродами, покращуючи смак страв, передають Патріоти України. Хоча мар...