Щоб котлети не розвалилися під час смаження, не пригоріли, та ще й добре просмажилися та були смачними, потрібно слідувати рецепту, передають Патріоти України.
Якщо ви під час приготування страви все будете робити «на око», не дотримуючись кулінарних секретів, то у приготуванні котлет можете зазнати фіаско.
Якщо фарш вийшов рідким, недосвідчені господині додають більше батона, розмоченого в молоці, і відразу ліплять котлети. В такому випадку фарш залишиться рідким та котлети пригорять.
Насправді не потрібно додавати більше батона, ніж зазначено у рецепті.
Дайте фаршу настоятися, щоб хліб увібрав у себе зайві м’ясні соки.
Зараз на кожній кухні є сковорідка з антипригарним покриттям, де господині і смажать котлети.
Але такі сковорідки гарні для смаження яєць та млинців.
Для котлет краще використовувати товсту чавунну або навіть алюмінієву сковороду. Бо антипригарне покриття не дає набрати необхідну температуру.
Якщо викласти на сковорідку багато котлет, вони набухають, прилипатимуть одна до одної і просто не просмажаться.
У сковороді утримується волога і котлети після смаження тушкують, якщо їх багато.
А ще котлети не можна смажити на оливковій олії і не можна нудити їх довго в соусі.
Спочатку котлети потрібно обсмажити, потім протушити на воді і лише потім додати підливу.
Печінка така корисна та смачна, якщо її вдало приготувати. Особливо вона смакує в паніруванні та з великою кількістю цибулі. Але все починається з обробки печінки, передають Патріоти України. Якщо ви придбали заморожену печінку або дістали зі своєї мор...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...