Не робіть цього: ТОП-6 помилок, які зіпсують будь-яку м'ясну страву

Якщо ви вирішили приготувати будь-яку м'ясну страву або просто зробити шашлик, вам варто серйозно до цього підготуватися. Вибрати гарне м'ясо – це вже пів справи, але дуже важливим є зробити правильний маринад, проте й цього недостатньо для приготування хорошої страви. Патріоти України звернули увагу на кілька помилок, припустившись яких ви точно зіпсуєте будь-яке м'ясо, але якщо ви їх будете знати, ймовірність того, що не допустите, велика.

1. Повторне використання маринаду

Не використовуйте старий маринад

Дуже часто недобросовісні кулінари використовують не просто поганий і шкідливий маринад для м'яса, а ще й повторно його використовують. Це дуже небезпечно, оскільки сире м'ясо може мати багато бактерій, які залишаються в маринаді, а це може сильно нашкодити організму.

2. Маринувати м'ясо менш ніж годину

М'ясо потрібно маринувати не менш ніж 1 год

Для різних видів м'яса потрібно вибирати різний час для того, щоб воно добре замаринувалося. Але потрібно знати головне, що щонайменше повинна бути хоча б 1-2 години. Якщо у вас немає часу, тоді краще не маринувати м'ясо взагалі. У таких випадках можна просто натерти м'ясо сіллю і спеціями й залишити так на 20-30 хвилин.

3. Не додавати олію

Обов'язково додайте олію до маринаду

Мало хто знає, що рослинна олія – дуже важливий інгредієнт, якщо його додати в маринад, вона допоможе м'ясу увібрати всі спеції. Також завдяки олії воно буде соковитим.

4. Недостатньо спецій

Не шкодуйте спецій

У маринад потрібно додати щонайменше 4 приправи, щоб смак м'яса розкрився повністю.

5. Занадто багато солі

Не додавайте багато солі

Не варто додавати багато солі до м'яса, це зробить його жорстким.

6. Додавати всього потроху

Соуси для маринування

Якщо ви хочете отримати дійсно смачні шашлики – не варто в маринад додавати все і відразу – майонез, соєвий соус, кефір, лимон, оцет, адже це тільки зіпсує страву.

Джерело: Обозреватель

Як приготувати фаршировані перці та не переборщити із жиром: Простий рецепт

середа, 23 червень 2021, 10:27

Влітку як ніколи важливо вживати в їжу якомога більше сезонних овочів, щоб отримати з них максимум корисних вітамінів і мікроелементів. І якщо ви вже не раз готували молоду картоплю, на цей раз зробіть фаршировані перці. Ця страва досить проста в приго...

Терористи "ЛНР" проводять танкові навчання і готуються до збройних провокацій

вівторок, 22 червень 2021, 21:55

Таким чином, під прикриттям інформаційної атаки відбувалися навчання бойовиків, метою яких є створення штучних провокацій і загострення ситуації на лінії розмежування. Це наштовхує на думку, що найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують мож