Сьогодні ми візьмемо такий казахський рецепт і зробимо все самі. Чебуреки виходять неймовірно смачними — так що краще пекти відразу цілу гору.
У правильних чебуреках є дві головні складові: тісто і фарш. Для тіста потрібна мука, крутий окріп і рослинне масло. Заливаємо масло прямо у борошно і додаємо окріп. На пів-кіло борошна потрібно 50 грам олії і 150 мл крутого окропу. Він виливається поступово і заварює борошно. У підсумку виходить туге тісто без всяких дріжджів і яєць. Ми залишаємо його відпочити на пів години і готуємо фарш.
Важлива пропорція — тіста і фаршу має бути порівну. На півкіла борошна потрібно півкіла фаршу. Фарш може бути будь-який м’ясний. Насамперед додаємо у фарш цибулю. Потрібно 2 цибулини. Сіль і перець — за смаком. Тепер у фарш треба додати пом’якшувач — доливаємо воду або бульйон. Фарш повинен бути злегка тягучим і соковитим. Це запорука соку в чебуреках.
Далі починаємо збирати чебуреки. На кожен чебурек потрібно близько 50 грамів тіста. Відриваємо від шматка кульку і розкочуємо в тонкий корж. На половину коржа наносимо фарш.
Закриваємо конвертик і відрізаємо край роллером. Важливо закрити чебурек добре, інакше сік буде витікати.
Тепер залишилося їх посмажити. Сковорода, 1 сантиметр олії і по 2-3 хвилини на бік. Смажимо на середньому вогні.
Важливо перевертати чебуреки обережно, щоб вони не продірявились. Тоді весь сік залишається в них.
Страва готова! Тепер можна їсти і насолоджуватися смаком!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...