У організму є унікальна здатність передавати в мозок сигнали, повідомляючи про свій стан. І якщо людина прислухатиметься до них, то зможе вирішити проблему на першій стадії. Наприклад, вчені розповіли, які симптоми свідчать про те, що настав час припинити пити каву - їх всього 5, передають Патріоти України.
Вживання кави може як і піти на користь нашому організму, так і нашкодити йому. За словами лікарів, щоденна норма для дорослої людини – 400 мл підбадьорливого напою. Однак від нього потрібно відмовити, якщо ви відчуваєте наступні симптоми.
Вживання кави менш ніж за шість годин до сну, може призвести до неприємних наслідків. Якщо відмовитися від кави для вас є неможливим, обмежтеся пару чашками до обіду, або зменшіть порцію.
Якщо після кави у вас частішає серцебиття, з'являється тремтіння в тілі, головний біль і безсоння - це може говорити про те, що ви вживаєте занадто багато кави. Людям, які відчувають тривожність у звичайному житті, пити підбадьорливий напій взагалі не рекомендується.
Йдеться про головний біль, втому, зниження пильності, пригнічений настрій або навіть симптоми схожі на початок інфекційного захворювання. Якщо ви прокидаєтеся в такому стані, прагнучи скоріше випити чашку кави, тому що інакше прокинутися і підбадьоритися у вас не виходить, це сигнал, що настав час відмовитися від кави.
Люди, які часто п'ють каву, майже завжди мають підвищений рівень кортизолу, через що організм перебуває у постійному стресі. Мозок сигналізує про небезпеку та припиняється процес розмноження, що призводить до затримки.
Випита чашка кави з ранку заряджає не лише енергією, а й дає почуття ситості. Але коли цей ефект минає, людина відчуває сильне почуття голоду – це може призвести до переїдання у другій половині дня та набору зайвої ваги.Пити каву не рекомендується людям з високим тиском, бо кофеїн її ще більше підіймає, а також тим, хто страждає від кислотного рефлюксу.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...