Реальний делікатес! Скумбрія, приготована в пляшці - шалено смачно

Вам подобається копчена риба? Тоді ви точно повинні спробувати скумбрію з пляшки, передають Патріоти України.

Для страви знадобиться свіжозаморожена скумбрія, яка просочується в розсолі. Для додання золотистого кольору знадобиться лушпиння цибулі і звичайний чорний чай. Засолка не зажадає від вас особливих навичок. Так як скумбрія жирна на смак вона вийде малосольною.

Продукти, які стануть в нагоді для засолювання:

Скумбрія – 3 штуки

Для приготування розсолу потрібно:

  • Вода – один літр
  • Лушпиння цибулі – пару жмень
  • Чорний чай – 2 столові ложки
  • Цукровий пісок – півтори ложки
  • Сіль – 3 столові ложки

Етапи приготування скумбрії:

Візьміть скумбрію очистіть її, гарненько помийте. Приготуйте розсіл, для цього візьміть каструлю і налийте в неї воду, в неї посипте сіль, цукровий пісок, заварку, лушпиння. Все це потрібно прокип’ятити, остудити і процідити отриманий відвар.

Тепер можете взяти пляшку з пластику, вона потрібна для засолювання риби. Найкраще вибрати пляшку з об’ємом 1,5 літра або 2 літри, вгору потрібно буде зрізати. У пляшку рибу покладіть вертикально, якщо пляшка велика, то в ній вдасться помістити відразу кілька риб.

Коли ви очистите всередині і зовні рибу, її можна буде виставити в пляшку і залити отриманим розсолом. Рибу в пляшці залиште на 3 дні. Коли пройде три дні, рибу можна буде їсти. Смак риби вас приємно здивує. Приємного вам апетиту!

Любите гречку? Ось що обов’язково потрібно про неї знати

субота, 12 липень 2025, 17:09

Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...

Пийте каву правильно: Коли вона працює, а коли шкодить кишківнику

субота, 12 липень 2025, 13:05

Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...