Не всім гурманам подобається, коли каша виходить в’язкою. Звичайно, іноді необхідно, щоб блюдо мало саме таку консистенцію. Так, невелика клейкість у рисі потрібна при приготуванні суші. Але здебільшого людина навряд чи захоче їсти «розмазню». Тому бажано, щоб страва виходила розсипчастою. Досягнення стану «крупинка до крупинки» забезпечується шляхом дотримання кількох рекомендацій, передають Патріоти України.
По-перше, слід дотримуватися правильного співвідношення основних інгредієнтів (крупа та вода). По-друге, важливо пам’ятати про відмову від перемішування каші на деяких етапах її приготування.
Про ці правила знають багато господинь. Однак далеко не всі кулінари-аматори в курсі, що консистенція страви залежить і від посуду, в якому здійснюється варіння крупи. Іноді досить правильно підібрати каструлю і розсипчастість буде забезпечена навіть при порушенні інших правил готування.
Досвідчені кулінари давно дійшли висновку, що готувати кашу найкраще в чавунному посуді. Якщо термічна обробка крупи здійснюється саме в такій каструлі, то ризик перетворення страви на в’язку та клейку масу стає мінімальним.
Далеко не на кожній кухні можна знайти зараз чавунну каструлю. У цьому випадку доведеться дотримуватися інших правил приготування страви.
Рис вийде розсипчастим, якщо дотримуватись співвідношення «3 об’єми води на 1 об’єм крупи», а також за умови додавання солі та олії ще на самому початку приготування. “Крупинка до крупинки” вийде і гречка, якщо не переборщити з водою.
Яка смачна та ароматна домашня випічка. Серед її різноманіття дуже популярною є шарлотка. Звісно, що кожна господиня з часом та досвідом, обирає свій, особливо смачний рецепт її приготування, передають Патріоти України. Основним інгредієнтом цього аром...
Оселедець та скумбрія лідери щодо користі за кількістю риб’ячого жиру. Звичайно, мова зараз йде про доступні різновиди риби. Спробуйте зробити її домашнього посолу. Це швидко, смачно та доступно. Пропонуємо перевірений рецепт, передають Патріоти Україн...