Щоб не зіпсувати солодке та смачне варення, потрібно знати прості правила його приготування, передають Патріоти України.
Якщо варення залишається рідким і не густіє, є прості способи, як досягти потрібної густоти та консистенції.
При варінні варення потрібно вибирати правильні фрукти. Що це означає. Для варення не підійдуть стиглі фрукти. Вони містять менше желюючих речовин ніж недостиглі. Висновок один: для варення відбираються трохи недозрілі ягоди. Тільки в цьому випадку можна досягти потрібної густоти варення.
Хитрість, яка дозволить швидко загуснути варенню, не здивує. Про неї знають багато господинь, які як загусник використовують сік лимона. Його невелика кількість додається у варення для густини. Варення після варіння з лимонним соком виявиться в’язким.
Найкраще варити варення з ягід та цукру, але без води. Ягоди засипаються цукром і потрібно дочекатися, коли вони пустять сік. Після цього можна приступати до варіння.
Для багатьох з нас ранкова кава - це необхідний ритуал, а додавання молока здається цілком природним. Але чи підходить кава з молоком усім? Експерти попереджають: для деяких людей вона може завдати шкоди, передають Патріоти України. Чи зменшує молоко к...
Для багатьох ранкова чашка кави - незмінний ритуал, який заряджає енергією на цілий день. Але що станеться з вашим тілом, якщо відмовитись від улюбленого напою? Експерти з харчування розповідають про найважливіші зміни, які можуть вас здивувати, переда...