Салати з картоплею, гратен, смажена, запечена та фарширована молода картопля - з цього овоча можна приготувати все, що завгодно, зазначають Патріоти України.
Картопля запечена зі сванською сіллю
Картоплю ретельно миємо, підсушуємо рушником. Ріжемо скибочками прямо зі шкіркою. Посипаємо сванською сіллю — так називається суміш солі та грузинських спецій і прянощів. Поливаємо олією та добре перемішуємо руками — аби спеції рівномірно розподілилися по картоплі. Викладаємо на змащене олією деко та ставимо у нагріту до 200 градусів духовку. Запікаємо 20−30 хвилин.
Картопляний гратен
Картоплю миємо та ріжемо тонкими кільцями (можна не чистити). Опускаємо в підсолений окріп на 5−7 хвилин. Дістаємо з води та чекаємо, поки рідина стече. Часник чистимо та пропускаємо через прес. Вершки змішуємо з сіллю, перцем та мускатним горіхом, доводимо до кипіння та трохи охолоджуємо. Додаємо у вершки подрібнений часник та добре перемішуємо. Форму змащуємо вершковим маслом, викладаємо шарами картоплю, кожен шар заливаючи вершками із часником. Ставимо в нагріту до 150 °C духовку на 40 хвилин. Дістаємо, посипаємо тертим сиром та повертаємо в духовку. Запікаємо ще 5−7 хвилин, збільшивши температуру до 200 °C.
Шашлички із молодої картоплі
Картоплю та гриби миємо, розрізаємо навпіл. Цибулю нарізаємо товстими півкільцями. Складаємо все в глибоку миску та посипаємо сіллю й перцем. Поливаємо олією та добре перемішуємо — аби спеції та олії рівномірно розподілилися по шматочках овочів. Нанизуємо на дерев’яні шпажки та викладаємо на решітку або змащене олією деко. Ставимо в нагріту до 200 градусів духовку на 20−30 хвилин.
Німецький картопляний салат
Картоплю миємо та відварюємо «у мундирах». Коли буде готова, чистимо та ріжемо дрібними кубиками. Огірки ріжемо невеличкими шматочками. Цибулю ріжемо тонкими півкільцями або дрібними кубиками. Складаємо все в миску, додаємо сіль та перець за смаком і добре перемішуємо. Додаємо домашній майонез і знову перемішуємо.
Фарширована картопля
Картоплю миємо, підсушуємо рушником. Загортаємо у фольгу та викладаємо у нагріту до 200 градусів духовку. Запікаємо близько години. Дістаємо картоплю, чекаємо, поки трохи охолоне. Розрізаємо навпіл, дістаємо чайною ложкою м’якоть, аби утворилися човники. М’якіть розминаємо товкачкою для картоплі та змішуємо із дрібно нарізаним беконом і цибулею. Додаємо тертий сир, сіль, перець і сметану, перемішуємо. Цією сумішшю наповнюємо човники. Викладаємо на змащене олією деко та ставимо у нагріту духовку. Запікаємо ще хвилин 20.
Смажена молода картопля з грибами
Картоплю та гриби миємо. Розрізаємо навпіл. Якщо картопля та гриби великого розміру, можна порізати на шматочки. Цибулю ріжемо півкільцями. У пательні розігріваємо олію та обсмажуємо в ній цибулю. Коли цибуля стане прозорою, додаємо гриби та чекаємо, поки вони пустять воду. Згодом додаємо картоплю, сіль та перець. Смажимо, помішуючи, поки картопля не стане золотавого кольору з усіх боків.
Теплий салат з картоплею та ковбасками
Картоплю і моркву миємо, ріжемо навпіл. Солимо, перчимо, поливаємо олією. Викладаємо на змащене олією деко та ставимо у нагріту до 200 градусів духовку хвилин на 30. Згодом дістаємо та даємо трохи охолонути. Тим часом розрізаємо мисливські ковбаски на 2−3 частини та викладаємо у нагріту й трохи змащену олією пательню. Смажимо на великому вогні до золотавого кольору. Викладаємо ковбаски у глибоку миску, додаємо запечену картоплю з морквою, мікс салату і томати черрі. Трохи поливаємо олією та лимонним соком і добре перемішуємо.
Котлети без солі — це катастрофа. Без неї страва не смакує, хоча звикнути до натурального смаку з часом можна. Але одна справа цілеспрямовано не додавати сіль у фарш, а зовсім інакша — покласти у неправильний момент, передають Патріоти України. Для баг...
Приготувати ароматні та соковиті рибні котлети з підливою просто, може вийти корисна страва, яку можна їсти з гарніром і без. Котлети ніжні, тримають форму і мають чудову підливу після тушкування, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Очищену моркв...