Поговоримо ще трішки про котлети. Сьогодні важко порахувати кількість варіантів цієї страви. Їх смакові якості різняться, оскільки кулінари невтомно експериментують з додаванням складових. та способом приготування. Кожна господиня намагається вдосконалити всій вариант смачних котлет, додавши або прибравши певний інгредієнт, передають Патріоти України.
Якщо прибрати з рецепту котлет деякі інгредієнти, можна змінити, покращити їх смак.
Батон і молоко
Класичний варіант – вимочити в молоці батон на додати до котлетного фаршу. Вважається що так котлети будуть соковиті та м’які. Але переважна більшість кухарів впевнилась в тому, що молоко навпаки сприяє тому, що мясо стане твердим. Тому краще обрати трохи підчерствівший батон та вимочити його у воді.
Яйця
Не варто додавати яйця до котлетного фаршу, якщо ви не хочете щоб ваші котлети вийшли жорсткими. Адже при термічній обробці білок згортається.
Часник
Можливо поціновувачі часникового аромату у стравах позитивно оцінять додавання часнику до фаршу. Але крім насиченого запаху він ніяк не посприяє поліпшенню страви. На відміну від цибулі, часник не надасть фаршу соковитості.
Кавун - символ літа, що освіжає, втамовує спрагу й навіть покращує настрій. Проте обрати безпечний плід - справжнє мистецтво. І головне правило, про яке часто забувають: ніколи не купуйте кавун, розрізаний навпіл, передають Патріоти України. Нутриціол...
Наприкінці літа на ринках і в магазинах можна знайти безліч стиглих, соковитих фруктів прямо з саду. Саме зараз найкращий час їсти їх свіжими, а також готувати смачні заготовки на зиму. Проте іноді буває складно розрізнити подібні фрукти. Чи мають вони...