Бісквіт вважається правильно приготованим тільки в тому випадку, якщо кондитерський виріб вийшов високим та повітряним. На жаль, далеко не всі господині можуть похвалитися вмінням приготувати саме таку страву, передають Патріоти України.
Деколи випічка швидко осідає і не виходить пишною.
Чому це відбувається? Нагадаємо найпоширеніші причини кулінарної невдачі.
1.Холодні інгредієнти
Кондитерський виріб навряд чи вийде повітряним, якщо тісто було виготовлене з холодних продуктів.Найчастіше йдеться про курячі яйця. Не розбивайте їх відразу після виймання з холодильника. Дістаньте їх заздалегідь, потрібно щоб вони були кімнатної температури.
2.Збивання цілого яйця
Білки та жовтки бажано збивати окремо. Якщо цього не зробити, то бісквіт навряд чи набуде ніжної та повітряної структури.
3.Використання брудного посуду
Миска, в якій готується тісто, має бути ідеально чистою та сухою. Сліди жиру можуть зіпсувати майбутню страву.Крім того, посуд та столове приладдя, підготовлене для приготування бісквіту, мають бути витерті насухо. Потрібно досягти того, щоб на поверхні не залишилося жодної крапельки води.
4.Висока температура випікання
Максимальна температура, до якої дозволяється нагрівати духовку при приготуванні бісквіту, становить 180 градусів. Якщо температурний показник виявиться вищим, то випічка не тільки підгорить, а й втратить легкість.
Гречка часто з’являється на українських кухнях, адже це смачна, поживна й проста в приготуванні крупа. Проте іноді замість розсипчастої ароматної каші ми отримуємо прісну масу без смаку. Причина в елементарних помилках під час приготування, яких легко ...
До перших страв ідеально смакують такі коржі, швидко готуються, доки суп чи борщ гріється. Якщо нема часу пекти хліб, то зробіть йому заміну. Рідні чи й гості оцінять, передають Патріоти України. Для приготування беремо:. Кефір кімнатної температури по...