ТОП-5 хитрощів, які покращують смак червоного борщу

Червоний борщ – найспірніша страва. Якщо приготувати його абияк, то його правильно буде назвати супом з буряком, передають Патріоти України.

Однак є хитрощі, які допоможуть врятувати страву навіть у останній момент.

Подробиці

Хитрість перша

Говорять, що варити борщ треба неодмінно з м’ясом на кісточці. Насправді краще використати і кісточку, і курку. Не обов’язково використовувати яловичину, головне – варити два види м’яса.

Хитрість друга

Одна чайна ложка цукру може врятувати борщ, коли овочева засмажка з різних причин не вдалася. Це може статися через неякісні буряки або інші овочі, так само як і випадково допущену помилку при їх приготуванні.

Хитрість третя

Навіть якщо довелося варити борщ на одній лише курячій грудці, достатньо додати в готову страву шматочок вершкового масла. Його додають в останню чергу в каструлю, завдяки чому борщ набуває більш наваристого і насиченого смаку.

Хитрість четверта

Готуючи борщ, зваріть один очищений коренеплід у каструлі із борщем. Решту буряків обсмажте з оцтом і лимонним соком, щоб зберегти смак і колір, а варені буряки натріть на тертці – колір такого борщу стає неповторним і насиченим.

Хитрість п’ята

Часник і зелень нададуть борщу аромату і смаку, але додавати їх потрібно тільки в готову страву, за кілька хвилин до того, як вимкнете вогонь.

А ви це знали? Навіщо досвідчені господині обсмажують вермішель перед додаванням до супу

субота, 19 квітень 2025, 12:07

Макаронні вироби часто використовуються як базовий гарнір або ж входять до складу перших страв, тому важливо навчитися їх правильно готувати, передають Патріоти України. Інструкції з варіння, як правило, вказуються на упаковці, проте виробники ніколи н...

Ефект приємно здивує! ТОП-4 заспокійливі чаї, які знімають напруження та борються з нервозністю

субота, 19 квітень 2025, 11:56

Гаряча чашка чаю може не лише створити відчуття спокою, а й реально знизити рівень тривожності завдяки активним сполукам у його складі. Хоча люди використовують чай для заспокоєння століттями, наука лише зараз підтверджує його вплив на психічне здоров’...