Розповідаємо, які продукти, крім кави, допоможуть швидко прокинутися і зарядять енергією на весь наступний день, передають Патріоти України.
Однією з найпоширеніших причин сонливості та недосипання є зневоднення організму. Іноді, щоб прокинутися та допомогти організму налаштуватися на роботу, достатньо випити склянку води. Щоб подвоїти корисні властивості води, додайте до неї часточку лимона, яблучний оцет або улюблені ягоди.
Скибочка гіркого шоколаду може замінити склянку міцної кави. Кофеїн та теобромін у складі какао сприяють м’якому припливу бадьорості та підвищенню концентрації. Какао, до того ж, стимулює сплеск ендорфінів, також відомих як гормони щастя, так що шматочок темного шоколаду не тільки додасть вам сил, а й допоможе з самого ранку зарядитися гарним настроєм.
Багаті на вітамін С апельсини, мандарини, лимони і грейпфрути миттєво пробудять організм, наповнять його енергією та активують роботу мозку. Один аромат цитрусових фруктів здатний підбадьорити і підняти настрій, а в довгостроковій перспективі цитруси допоможуть зміцнити імунітет і заповнити сезонний дефіцит вітамінів.
Невелика жменя горіхів — фундука, мигдалю або фісташок — наповнить організм поживними речовинами і надовго вгамує голод. Горіхи, до того ж, стимулюють роботу головного мозку, мають відмінний підбадьорливий ефект і містять біотин, що стимулює вироблення енергії.
Малина, ожина, чорниця, чорна смородина, полуниця та інші ягоди працюють як натуральний стимулятор, який не тільки не шкодить організму, а й наповнює його корисними вітамінами та мікроелементами.
Не секрет, що будь-який чай бадьорить не гірше за каву. У чаї, у тому числі зеленому, містяться кофеїн та корисні антиоксиданти, а у поєднанні з часточкою лимона цей тонізуючий напій сприяє припливу бадьорості та покращення настрою.
Здавалося б, зберігання продуктів у холодильнику - найкращий спосіб продовжити їхню свіжість. Холод уповільнює процес псування, але далеко не всі продукти потребують таких низьких температур, передають Патріоти України. Помилки у зберіганні часто призв...
Вчені з різних країн провели дослідження, які підтвердили, що регулярний пропуск сніданку може негативно впливати на психічне здоров’я людини. За результатами наукової роботи, відсутність ранкового прийому їжі підвищує ризик розвитку депресії, дратівли...