Пельмені китайською варять не так, як звикли багато українських господинь. Шеф-кухарі із Піднебесної відкрили секрет, як приготувати ідеальну страву, передають Патріоти України.
Вчені вважають, що пельмені з'явилися багато століть тому в Китаї та називалися "цзяо цзи". Страву з м'яса та тіста обожнюють в Україні, де її готують у киплячій воді із сіллю, лавровим листом та спеціями. Пельмені по-китайськи готуються з попереднім замочуванням. Однак це потрібно робити правильно, щоб вироби не перетворилися на одий великий та безформний.
Китайські кулінари спочатку відправляють пельмені не в гарячу, а холодну воду – і витримують протягом трьох хвилин. Потім їх перекладають у каструлю з окропом.
Кухарі зазначають, що замочування вирішують одразу кілька можливих проблем. Такі пельмені не розклеяться і не луснуть при варінні.
Заморожені пельмені із холодильника, які відразу засипають у киплячу воду, готуються нерівномірно. Часто м'ясо залишається сирим, тоді як тісто вже розварилося. Запобігти цьому можна, якщо під час закипання води додати склянку холодної води в каструлю. Таким чином тісто готуватиметься повільніше - одночасно з фаршем.
Ідеальне тісто на пельмені – заварне. Воно готується з 800 г борошна, дрібки солі, 375 мл окропу та 4 ст. л олії. Вимісіть тісто і відправте його на 20 хвилин відпочивати під харчовою плівкою, після чого можна приступати до формування виробів
Холестерин - це не завжди ворог, але його надмірний рівень може серйозно нашкодити серцево-судинній системі. Багато хто навіть не підозрює, що деякі ранкові звички можуть погіршити ситуацію. Дієтологи називають кілька поширених помилок, яких варто уник...
Дієтологиня та авторка книжки "Як не їсти ультраоброблене" Нікола Ладлам-Рейн провела аналіз 18 найпопулярніших фруктів, оцінюючи їхню поживність за 5-бальною шкалою, передають Патріоти України. Аутсайдером списку стали всі види динь — кавун, канталупа...