Там, де мова йде про кулінарію, відразу з’являється слово «сіль». Вона потрібна, але ж часто говорять, що на день не рекомендується перевищувати норму в 5 г. З урахуванням готових перекусів та смаколиків з магазину ця кількість точно в добовому еквіваленті значно виходить перевищеною. Є кілька альтернативних варіантів, які допоможуть врегулювати сольове питання, передають Патріоти України.
Потрібно робити запаси в’ялених помідорів. Вони стають на смак дещо солонкуватими в процесі приготування, тож можуть бути альтернативним варіантом для приготування омлетів, салатів. Таку ж роль виконує сушений болгарський перець та морква.
Варто перевірити тако рекомендацію щодо заміни солі лимонним соком, коріандром та естрагоном. Вони роблять смак таким насиченим, що й про сіл забувається.
Найкращим замінником солі є адигейська сіль. В її складі багато спецій, тож частка солі в столовій ложці по порівняно з кам’яною буде значно меншою.
Якщо після покупки свіжий хліб черствіє в лічені дні або покривається цвіллю – ви зберігаєте його неправильно. Ділимося корисними порадами від досвідченого шеф-кухаря, які допоможуть суттєво продовжити термін придатності випічки, передають Патріоти Укр...
З приготуванням макаронів здатна впоратися навіть дитина. Здавалося б, у цієї нехитрої страви немає жодних секретів. Достатньо закип’ятити воду, посолити її та закинути в каструльку спагетті або ріжки, передають Патріоти України. Однак дуже часто після...