Оливкову олію з давнини називали «рідким золотом» і застосовували не тільки в кулінарії, а й косметології, медицині, передають Патріоти України.
Сучасні господині використовують олію з оливи не тільки для приготування салатів, але і для вирішення дрібних кухонних завдань.
Після миття на обробну дошку, лопатки та інше начиння з дерева наносять легкий шар оливкової олії.
Продукт просочує вироби, запобігаючи розтріскування та знебарвлення. Через 5 хв. після нанесення протирають м’якою тканиною.
На м’яку тканину наносять пару крапель олії та протирають предмети з нержавіючої сталі. Потім поверх полірують сухою ганчіркою.
Предмети набувають блиску та забезпечується захист від корозії та тьмяного відтінку.
З приладами із благородного металу аналогічна ситуація. Полірування оливковою олією уповільнює окислення, що у перспективі призводить до тьмяного кольору.
Папір злегка просочують олією і залишають на 15 хв. Етикетка легко відклеїться, а сліди легко можна змити водою.
Восени коли у господинь є свіжий урожай яблук, саме час приготувати оригінальну та корисну вечерю з печінки, передають Патріоти України. Унікальне поєднання фруктів та печінки створює шикарний ансамбль смаку та аромату. Відмінний варіант для того, щоб ...
Хурма — це смачний та корисний фрукт, який багато хто полюбляє за його яскравий смак і багатий склад корисних речовин. Вона містить магній, калій, вітаміни А і С, а також має приємний солодкуватий смак, який робить її фаворитом серед багатьох фруктів у...