Іноді важко зрозуміти, як із однакової крупи господині можуть приготувати різні за якістю каші. Якщо просто залити крупу водою за інструкцією, то гарнір вийде дуже посереднім і таким, що нічим не запам’ятовується, передають Патріоти України.
Щоб каша танула в роті і вражала домашніх своїми смаковими характеристиками, потрібно дотримуватися правильної технології. У чому складаються основні кулінарні хитрощі.
Це один із найважливіших етапів, тому пропустити його однозначно не можна. Не забувайте про те, що перебирати варто навіть дорогу гречку, щоб потім не зіткнутися з неприємним сюрпризом у вигляді сміття.
Після цього крупу варто промити або навіть ненадовго залишити у воді.
Не всі пам’ятають про те, що після попередньої підготовки крупу необхідно підсушити, щоб гарнір вийшов хорошим. Як правило, у цьому допоможуть паперові рушники.
Щоб смак гречки став максимально насиченим та інтенсивним, не забудьте її прожарити на сухій сковорідці без додавання олії.
Прийнято вважати, що варити гречку можна лише у холодній воді. Але це помилка. Смак готової каші зможе стати благороднішим, якщо використовувати гарячу воду.
До речі, рідина для приготування крупи обов’язково повинна бути фільтрованою.
Якщо вам треба картопля, що не розварюється, добре тримає форму, зокрема під час нарізання на кубики чи слайси, то ця кулінарна порада для вас. Обов’язково додавайте оцет у воду, він не вплине на смак, проте покращить міцність верхнього шару картоплі, ...
Яка смачна та ароматна домашня випічка. Серед її різноманіття дуже популярною є шарлотка. Звісно, що кожна господиня з часом та досвідом, обирає свій, особливо смачний рецепт її приготування, передають Патріоти України. Основним інгредієнтом цього аром...