Іноді важко зрозуміти, як із однакової крупи господині можуть приготувати різні за якістю каші. Якщо просто залити крупу водою за інструкцією, то гарнір вийде дуже посереднім і таким, що нічим не запам’ятовується, передають Патріоти України.
Щоб каша танула в роті і вражала домашніх своїми смаковими характеристиками, потрібно дотримуватися правильної технології. У чому складаються основні кулінарні хитрощі.
Це один із найважливіших етапів, тому пропустити його однозначно не можна. Не забувайте про те, що перебирати варто навіть дорогу гречку, щоб потім не зіткнутися з неприємним сюрпризом у вигляді сміття.
Після цього крупу варто промити або навіть ненадовго залишити у воді.
Не всі пам’ятають про те, що після попередньої підготовки крупу необхідно підсушити, щоб гарнір вийшов хорошим. Як правило, у цьому допоможуть паперові рушники.
Щоб смак гречки став максимально насиченим та інтенсивним, не забудьте її прожарити на сухій сковорідці без додавання олії.
Прийнято вважати, що варити гречку можна лише у холодній воді. Але це помилка. Смак готової каші зможе стати благороднішим, якщо використовувати гарячу воду.
До речі, рідина для приготування крупи обов’язково повинна бути фільтрованою.
Сир - делікатний продукт, який швидко втрачає свої смакові якості, якщо його зберігати неправильно. Особливо влітку він може засохнути або запліснявіти всього за кілька днів. Але є простий спосіб, який допоможе зберегти свіжість надовго - і все, що вам...
Шашлик - це улюблена страва мільйонів, але не завжди результат радує. Іноді м’ясо виходить не соковитим, а жорстким або сухим. У чому ж причина, передають Патріоти України. Експерти розповіли, які помилки найчастіше допускають під час приготування шашл...