Відкривши томатну пасту і використавши якусь її частину, ми кладемо її в холодильник, розраховуючи, що вона там збережеться. Але проходить зовсім небагато часу, і ми помічаємо, що в середині скляної банки з’явилися сліди плісняви. Як цього не допустити, передають Патріоти України.
Є дуже давній і головне перевірений спосіб: змастити кришку, якою закрита банка томату, гірчицею. Гірчиця — дієвий засіб проти грибка й бактерій, тому якщо ви так зробите, ніякої плісняви не буде.
Також можна відразу пофасувати пасту в маленьку посудину, наприклад, у пластикові стаканчики або в контейнер для льоду, накрити харчовою плівкою і покласти в морозилку. Це дуже зручно, адже ви виймете стільки томату, скільки треба на один раз. Решта може зберігатися досить тривалий час: до пів року.
Відкривши томатну пасту і використавши якусь її частину, ми кладемо її в холодильник, розраховуючи, що вона там збережеться. Але проходить зовсім небагато часу, і ми помічаємо, що в середині скляної банки з’явилися сліди плісняви. Як цього не допустити...
Смачне та апетитне м’ясо, від якого тече слинка. М’яке та ніжне. Саме таким воно буде, якщо його замаринувати. Досить часто для цього використовують майонез, кефір та оцет. Проте це не єдині продукти, які зроблять кулінарний шедевр, передають Патріоти ...