Відкривши томатну пасту і використавши якусь її частину, ми кладемо її в холодильник, розраховуючи, що вона там збережеться. Але проходить зовсім небагато часу, і ми помічаємо, що в середині скляної банки з’явилися сліди плісняви. Як цього не допустити, передають Патріоти України.
Є дуже давній і головне перевірений спосіб: змастити кришку, якою закрита банка томату, гірчицею. Гірчиця — дієвий засіб проти грибка й бактерій, тому якщо ви так зробите, ніякої плісняви не буде.
Також можна відразу пофасувати пасту в маленьку посудину, наприклад, у пластикові стаканчики або в контейнер для льоду, накрити харчовою плівкою і покласти в морозилку. Це дуже зручно, адже ви виймете стільки томату, скільки треба на один раз. Решта може зберігатися досить тривалий час: до пів року.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...