Індійський дієтолог Пуджа Махіджа заявила в Instagram, що всупереч поширеній думці кава не наділяє нас додатковою енергією, а «бере її у позику» в організму, передають Патріоти України.
Вона відзначила, що почуття бадьорості та приплив енергії після чашки кави пов’язані зі стимулюючою дією кофеїну, який, будучи стимулятором, змушує організм витрачати ресурси.
Кофеїн схожий по структурі з аденозином, що викликає сонливість. Забиваючи аденозинові рецептори у мозку, діюча речовина кави дає лише ілюзію бадьорості. Організм, що вимагає відпочинку створить нові рецептори і спати згодом захочеться ще сильніше.
Раніше лікар-невролог мережі клінік «Атлас» Ігор Мацокін розповів, що людям, які перенесли COVID-19, викликаний штамом «омікрон», не варто боротися із сонливістю за допомогою кави. За словами фахівця, кофеїн виснажує в організмі запаси АТФ — аденозинтрифосфорної кислоти, яка відіграє важливу роль в обміні енергії та речовин в організмі, а після COVID-19 вони «і так мінімальні»
Моркву часто зберігають у нижній частині холодильника у ящику для фруктів та овочів, але насправді є кращий спосіб, щоб вона залишалася свіжою набагато довше, передають Патріоти України. Зберігати моркву може бути складно , оскільки вона природним чино...
Магазинні пельмені можуть бути смачні. І начинка може бути їстівна. Проте домашні пельмені завжди будуть найкращі. Трохи часу, вправності та всього два секретних інгредієнти для ідеального тіста. Саме воно потребує особливої уваги. Якщо ви замісите тіс...