Індійський дієтолог Пуджа Махіджа заявила в Instagram, що всупереч поширеній думці кава не наділяє нас додатковою енергією, а «бере її у позику» в організму, передають Патріоти України.
Вона відзначила, що почуття бадьорості та приплив енергії після чашки кави пов’язані зі стимулюючою дією кофеїну, який, будучи стимулятором, змушує організм витрачати ресурси.
Кофеїн схожий по структурі з аденозином, що викликає сонливість. Забиваючи аденозинові рецептори у мозку, діюча речовина кави дає лише ілюзію бадьорості. Організм, що вимагає відпочинку створить нові рецептори і спати згодом захочеться ще сильніше.
Раніше лікар-невролог мережі клінік «Атлас» Ігор Мацокін розповів, що людям, які перенесли COVID-19, викликаний штамом «омікрон», не варто боротися із сонливістю за допомогою кави. За словами фахівця, кофеїн виснажує в організмі запаси АТФ — аденозинтрифосфорної кислоти, яка відіграє важливу роль в обміні енергії та речовин в організмі, а після COVID-19 вони «і так мінімальні»
Це тісто можна назвати універсальним. Воно підійде для приготування піци, пиріжків, пирогів з бринзою, грибами, капустою, рибою. Роблять його на основі вершкового масла та сметани, передають Патріоти України. Для приготування вам потрібні такі продукти...
Давайте будемо відвертими, але страви з м’ясом завжди смачні та вдалі. Вони не можуть бути інакшими. А коли до м’яса додають ще й сир, то вечеря приречена на вдачу та компліменти, передають Патріоти України. Вам потрібні наступні:. Починаємо з сиру. По...