Ви будете здивовані! Ніколи не зіпсуються: От які ТОП-5 продуктів не мають строку придатності

Вживати їжу, яка давно лежить на полицях, зазвичай не рекомендують. Dтім є ряд продуктів, які не мають терміну придатності, тому їсти їх безпечно, передають Патріоти України.

Мед

Мед є одним із найдавніших природних консервантів. Цей смаколик може зберігатися століттями, що стало відомо завдяки археологічним знахідкам горщиків в давньоєгипетських гробницях.

Цей продукт не псується, бо в ньому занадто високий вміст цукру, через який в ньому не ростуть дріжджі і бактерії. Також і ньому низький вміст води і кислотності.

Сухе молоко

Його термін придатності треба визначати за пропорційним вмістом жиру. Чим його менше, тим довше воно зберігається. Незбиране сухе молоко зіпсується через два роки, коли знежирене до двадцяти років. Але для таких строків "життя" його треба тримати в холодильнику.

Рис

Якщо виконувати прості правила, то можна зберігати цю культуру до 30 років. Найкраща для цього температура 4,5 °C і нижче. Тарою краще з все будуть контейнери з харчової пластмаси (PETE) або скляні банки. Дотримуючись цих правил? рис не втратить своїх поживних речовин і аромату. Мова як про шліфований, так і пропарений.

Кленовий сироп

Цей продукт може зберігатися майже нескінченно, якщо буде запечатаний. Але якщо його вже відкрити, то вживати кленовий сироп можна буде протягом кількох років. Для цього його треба тримати у холодильнику.

Сушене або в’ялене м’ясо

Пемікан – родом із Північної Америки, він відомий, як високопоживна паста з м'яса й жиру. Її застосовували в полярних експедиціях і на зимівлях, а першими їх стали їсти індійці. Якщо зберігати його в холодильнику, то термін придатності становитиме кілька десятків років.

Росіяни планують відновити залізничне сполучення окупованої Луганщини з Кримом

п’ятниця, 27 травень 2022, 14:15

На тлі зміни тактики рф на Луганщині та зосередженні зусиль противника на оточенні Сєвєродонецька, Луганськ відвідав представник окупаційної влади Криму. Останній заявив, що вирішує питання про відновлення шляхів залізничного сполучення між ОРДЛО та анекс

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...