В'ялені помідори – яскравий інгредієнт брускет та сендвічів. Чудово смакують вони й у свіжих салатах із сиром, а також у пирогах та пасті. Найкращі сорти помідорів для в'ялення – "слива" та "чумак". У них м'ясисті стінки й мало насіння, радять Патріоти України.
Ми підготували для вас 2 способи в'ялення помідорів:
швидкий – у духовці;
природний – на сонці.
Обирайте той варіант, який вам зручніший, і готуйте смачну закуску з помідорів на зиму разом з нами!
В'ялені помідори: 2 способи
Час: від 5 годин до 2 – 3 діб.
Порції: 3 – 4
Інгредієнти:
Приготування:
Для бланшування помідорів зробіть надріз ножем та залийте їх окропом. Залишіть помідори в окропі на 1 хвилину, далі вийміть їх та помістіть в крижану воду.
Зніміть шкірку з помідорів за допомогою гострого ножа.
Розріжте помідори на чотири частини та видаліть насіння.
Зубчики часнику натріть на дрібній тертці та змішайте з сумішшю італійських трав. Додайте сіль та цукор і перемішайте. Влийте трішки оливкової олії і знову перемішайте.
У приготований маринад додайте помідори та ретельно вимішайте руками.
Перший варіант. Викладіть помідори на деко з дірочками або на силіконовий коврик та відправте сушитися в духовку при 120 градусах. Процес займе 4 – 5 годин.
Другий варіант. Також можна сушити їх на сонці. В цьому варіанті накрийте їх марлею, щоб вона вбирала зайву вологу. Через добу переверніть помідори на іншу сторону, залишіть ще на добу.
Готові в'ялені помідори потрібно скласти в маленькі баночки, переклавши свіжими листочками базиліку, дрібно нарізаним часником.
Залийте помідори оливковою олією — вона має повністю їх покривати.
Закрийте банку кришкою і зберігайте в холодильнику.
Курка — це доступне джерело білка, яке легко включити до складу різних рецептів. Якщо ви часто включаєте це м’ясо в раціон, це може мати як користь, так і певні ризики, передають Патріоти України. Все залежить від способу приготування: запечена або туш...
Під час варіння макаронних виробів у недосвідчених господинь буває прикрість: макарони розварилися, злиплися або прилипли до дна каструлі. Щоб цих казусів не було, достатньо знати декілька правил, передають Патріоти України.