У процесі приготування супу можна не розрахувати кількість жирних компонентів, через що смакові якості бульйону помітно погіршуються. Однак це не означає, що перша страва безнадійно зіпсована. Є три простих способи, які допоможуть усе виправити. У чому вони полягають, передають Патріоти України.
Якщо залишити жир при холодній температурі, то він змінить консистенцію, завдяки чому його буде просто видалити механічним способом. Відправте каструлю в холодильник і як тільки спливе жир, його можна відразу ж видалити.
Можна знову спробувати трюк із холодом. Цього разу варто потримати в морозильній камері ложку та помішати з її допомогою суп. Надлишок жиру до неї швидко прилипне.
Можна не відправляти ложку в морозильну камеру, а просто залишити її в холодній воді. У такому разі ви щоразу зможете заново охолоджувати ложку.
Якщо у вас є черствий хліб, то він вам знадобиться. Для початку варто відправити пару шматочків хліба до супу. Більшість жиру вбереться в хліб. А суп буде врятовано.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...