А чи знаєте ви, що в Грузії особливо улюблена зелена аджика? Вона набагато ароматніша за звичайну за рахунок великої кількості свіжої кінзи. Кілька слів для скептиків, які оминають цю зелень. У стравах смак кінзи практично не відчувається, але вони водночас набувають неймовірного аромату, зазначають Патріоти України.
Кінзу і гострий перець вимити під проточною водою і добре просушити. Перець очистити від плодоніжок і насіння, а часник — від лушпиння.
Підготовлені овочі разом з кінзою пюрирувати блендером або двічі пропустити через м'ясорубку.
До отриманої маси додати хмелі-сунелі, всипати сіль і ретельно вимішати, щоб остання повністю розчинилася.
Готову аджику розфасувати в баночки і зберігати в холодильнику.
Щоб пом'якшити гостроту аджики, половину норми гострого перцю можна замінити болгарським, але вибирайте стручки зеленого кольору.
Сіль використовуйте звичайну камінну, а не йодовану.
До сирників висувають вимоги щодо їх консистенції, висоти та смаку. Вони мають бути високі, пружні та не розсипатися. Погодьтесь, що пласкі сирники виглядають досить дивно, хоча можуть бути відмінні на смак. Спробуйте приготувати сирники за бабусиним р...
Кава входить у щоденний раціон практично кожної людини: цей чудовий напій допомагає підбадьоритися, активувати роботу мозку та надати організму сили, передають Патріоти України. Однак гурмани постійно намагаються зробити смак кави ще більш виразним та ...