Аладдін за кермом: Мережу підірвало фото незвичної маршрутки у Слов'янську

Водій вирішив, що прикрасити килимом можна не тільки власний будинок.

У Слов'янську, на Донбасі, помітили незвичайний громадський транспорт, який не залишив українців байдужими. Фото оригінальної маршрутки опублікував в Twitter журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Маршрутка в Слов'янську", - підписав знімок він, показавши салон міського автобуса, який оббили килимом радянських часів.

У мережі стали жартувати над "ноу-хау" водія, назвавши його "аладдіном", який пересів з "килима-літака" за кермо більш звичного засобу пересування. "Серванта з кришталем не вистачає", "І люстри з пластиковими висульками", "По-багатому", - пишуть в коментарях до посту блогера.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.