"Американцы скидывают клещей с вертолетов в мешках": У мережі сміються над параноїдальною істерією в РФ

Пересічні росіяни, напевно, погано вчили у школі зоологію. Інакше б вони добре знали, як саме розмножуються та пересуваються кліщі.

Росіяни заявили, нібито кліщів їм підкидають американці. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії активно обговорюють появу в мережі розмов про те, що нібито США скидають в російські ліси кліщів, заражених енцефалітом. Інформація про це з'явилася на сторінці користувача "Двач" в Twitter, передають Патріоти України.

Тут показані анонімні повідомлення підписників, в яких вони розповідають про те, що дійсно бачили мішки з кліщами у лісах Росії. Автори звернень зазначають, що кліщів скидають з вертольотів.

Тим часом у соціальних мережах активно сміються над черговою вигадкою росіян. У мережі пропонують свої варіанти розвитку подій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...