"Був "людина-самокат", а тепер "людина-машина": Мережу потішили слова Зеленського про Гончарука

У мережі бурхливо обговорюють порівняння президентом України Володимиром Зеленським глави Кабміну Олексія Гончарука з машиною, у якої ще недостатній для заміни пробіг. Соцмережі рясніють коментарями з приводу того, яку саме модель машини мав на увазі глава держави, передають Патріоти України.

"Він - хороша машина. Він не наїздив ще ту кількість кілометрів, після якого ви міняєте автомобіль", - алегорично висловився Володимир Зеленський в інтерв'ю ізраїльському 9 каналу, оцінюючи роботу прем'єр-міністра.

З приводу такого порівняння користувачі соцмережі висловлюють власну думку. "Значить Гончарук "хороша машина"? Вова, а що за машина? Гробовозка?", "Ланос цей ваш Гончарук. А то і Славута - не бита, не фарбована", "А Гончарук пішов на підвищення! Був "людина-самокат", а тепер "людина-машина", - пишуть коментатори.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Паради полонених" в окупованому Донецьку: Чи здатна СБУ відповісти на публічне приниження нації

субота, 16 жовтень 2021, 13:55

На тлі останніх подій актуальним залишається питання – якою буде відповідь українських спецслужб на публічне приниження нації в окупованому Донецьку? Відповідь на це питання мають дати співробітники спеціальних служб України. Відповідь точно має бути не у

Нові правила виїзду з окупованої Луганщини - спроба приховати передислокацію росіян

вівторок, 12 жовтень 2021, 17:30

Утім, зазначу, що розгорнутий окупантами комплекс заходів начебто для протидії епідемії коронавірусної хвороби насправді має на меті виявити канали витоку інформації про військово-політичну ситуацію в ОРДЛО на користь України. Нові правила виїзду з оку...