"Битва за "Ашан": Фотожаби на чорну п'ятницю в Україні та світі

Щорічні розпродажі, які починаються в усьому світі в кінці листопада і відомі під назвою "Чорна п'ятниця", висміяли в дотепних ілюстраціях і фотожабах. Патріоти України пропонують вам із цього приводу посміхнутися разом із нами.

"Обожнюю чекати на Чорну п'ятницю, а потім в результаті нічого не купувати", - написано на одній з картинок.

"У Чорну п'ятницю не купив нічого і дійсно заощадив купу грошей. Мені дуже сподобалося, з нетерпінням чекаю наступної", - жартує автор ще однієї фотожаби.

Ажіотаж покупців і хитрощі продавців обіграли і в інших кумедних картинках.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Нечесна бійка": Собака застосувала лопату в сутичці з родичем (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 16:30

Дві собаки, що посварилися через чогось (а може бути, просто вирішили пограти), вирішили з'ясувати стосунки. Мережу розсмішило веселе відео, опубліковане виданням LiveLeak і назване «Нечесна бійка», передають Патріоти України. Дві собаки, що посварилис...

З архіву ПУ. Оман Оманом: Володимир Зеленський транзитом літав через Москву. Спливли "докази"

вівторок, 19 січень 2021, 12:00

Мережу підірвала чергова жаба про "чорну руку" президента України, дотепники пропонують Зеленському відвідати Кремль, щоб скоріше позбавити батьківщину та весь світ від фюрера Четвертого рейху. З весни 2019-го "злі язики" пов'язують закордонні візити В...