Динозавр із балалайкою: Путін потрапив на карикатуру у вигляді доісторичної тварини

Динозавр прийшов у печеру до русофобів та дуже злякався.

В мережі була опублікована нова карикатура на президента Росії Володимира Путіна і його фразу про "печерних русофобів" на адресу противників поширення російської мови і націоналістів у ряді держав. Карикатуру автора Сергія Йолкіна опублікувало в Twitter "Радіо свобода", передають Патріоти України.

"Йолкін не залишився в стороні від теми великого і могутнього", - підписана ілюстрація. На фото зображений президент Росії Володимир Путін в образі динозавра з балалайкою, на якого нападають стародавні люди, які живуть в печері. Динозавр явно переляканий, при цьому слід зазначити, що він сам прийшов до житла "русофобів".

У мережі коментатори доповнили карикатуру новими ідеями, пов'язаними з діяльністю росіян у всьому світі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.