"Главное, чтоб знал, с кем целоваться": Путін видав черговий безглуздий жарт (відео)

Усі загравання президента РФ із дітьми, підлітками та молоддю мають дуже вульгарний вигляд.

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з представниками руху будівельних загонів пожартував про медалі активістів. Фото і відео з заходу, який відбувся у вівторок, 5 листопада, опублікував у своєму Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"Гарні такі всі!" – видав Путін, зустрівши гостей у Кремлі. Далі він звернув увагу на нагороди керівника штабу Російських студентських загонів Михайла Кисельова.

"Скільки у вас значків! Як у Леоніда Ілліча Брежнєва", – здивувався Путін. На що співрозмовник зауважив, що до Брежнєва йому ще далеко за кількістю нагород: "Ще, звичайно, не до кінця".

"Але цілується він так само", – відповів хтось із його товаришів. "Головне, щоб знав, із ким цілуватися",прокоментував Путін. "Тільки з коханою дружиною. І можу синана ніч", – зізнався Кисельов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.